Olejek do włosów Nanoil – nie sposób go nie kochać!

nanoil - kosmetyk do wlosow ktory musisz miec

Naturalne olejki podbiły przemysł kosmetyczny. Na stałe zapisały się w zwłaszcza w pielęgnacji włosów, ponieważ są nieocenione w roli serum naprawczego. Cząsteczki kwasów tłuszczowych zawarte w każdym naturalnym olejku działają jak najlepsza ekipa remontowa, naprawiająca ubytki na powierzchni i we wnętrzu włosów.

Rynek kosmetyczny oferuje całe półki produktów, w których użyto naturalnych olejków. Warto jednak mieć się na baczności, ponieważ olejek olejkowi jest nierówny, a większość produktów oprócz tych drogocennych substancji zawiera dodatkowo całą rzeszę chemicznych, komedogennych substancji, parabenów, silikonów i wysuszające alkohole krótkołańcuchowe. Przeważająca część takich produktów nie nadaje się do nakładania na skórę głowy. To wypacza naturalne funkcje olejków, których przeznaczeniem jest nie tylko naprawa łodygi włosa, ale (przede wszystkim) wzmacnianie i regeneracja cebulek. To w cebulkach zamknięte jest bowiem piękno i zdrowie każdego włosa.

Wśród olejków do pielęgnacji włosów jeden wysuwa się na pierwszy plan. To produkt renesansu: genialny, unikatowy i wszechstronny, który rzuca nowe światło na pielęgnację włosów, a dodatkowo jest tak komfortowy w użyciu, że nie sposób go nie kochać. Olejek do włosów Nanoil, bo o nim mowa – występuje w 3-ch wersjach. Każda z nich jest przeznaczona dla innego rodzaju włosów. Na stronie producenta każdy rodzaj olejku Nanoil jest tak dobrze opisany, że stwierdzenie, jakiego rodzaju są nasze włosy, staje się dziecinnie łatwe. Obok tego lejku nie można przejść obojętnie. To kultowy produkt, dzięki któremu już nigdy nie będziesz narzekała na kondycję swoich włosów.

Za co pokochasz olejek do włosów Nanoil?

  • Olejek do włosów Nanoil jako jedyny jest dostosowany do rodzaju włosów, dzięki czemu zapewnia im rzetelną pielęgnację – dokładnie taką, jakiej potrzebuje określony typ włosa. To trzy wersje produktu, zsynchronizowane z porowatością naszych włosów.
  • Olejek do włosów Nanoil zachwyca bogactwem naturalnych olejków użytych w każdej z 3-ch wersji. Podczas gdy inne dostępne w drogerii oleje mają w składzie dwa lub trzy olejki, które są dodatkowo nieodpowiednio dobrane – olejek Nanoil zawiera ich sześć lub więcej (w zależności od wersji). Każdy z olejków spełnia na włosach inną funkcję i dostarcza innych składników, niezbędnych do zdrowego wzrostu i pięknego wyglądu włosów. Wszystkie olejki zawarte w produkcie uzupełniają się wzajemnie, tworząc idealną synergię podczas pielęgnacji włosów.
  • Olejek do włosów Nanoil jest pięknie wydany. Opakowanie jest eleganckie i ekskluzywne, a produkt staje się ozdobą każdej łazienki lub toaletki. Dbałość o opakowanie zdradza jednocześnie dbałość o produkt, który jest zamknięty w środku. Olejek do włosów Nanoil jest dopracowany w każdym szczególe. Można śmiało powiedzieć, że jest to najpiękniej wydany kosmetyk do włosów.
  • Olejek do włosów Nanoil zachwyca nie tylko ilością i jakością naturalnych olejków. Pokochasz go również za unikalne innowacyjne składniki, które przyspieszają wzrost włosów i zagęszczają fryzurę. Unikalny kompleks baicapil i kerastim sprawia, że włosy odzyskują zdrowie i stają się piękne i długie jak nigdy wcześniej.
  • Mnogość i różnorodność zastosowań, jaką oferuje olejek do włosów Nanoil, sprawia, że jest to kosmetyk wszechstronny. Zadziała jako maska na włosy, dodatek do balsamu, kuracja uzdrawiająca skórę głowy oraz cebulki, serum na końcówki lub odżywka w płynie bez spłukiwania. Nanoil zastąpi szereg kosmetyków do pielęgnacji włosów. Dzięki niemu można śmiało wyrzucić pełne chemicznych substancji, parabenów i silikonów środki do pielęgnacji i zastąpić je jednym, bezpiecznym i wielofunkcyjnym olejkiem Nanoil.
  • Aplikacja produktu daje nam pole do popisu. Sposobów użycia olejku jest mnóstwo. Można go nakładać wyłącznie a włosy (mokre lub suche), jak i na skórę głowy. Trzymać przez kilka godzin i zmyć lub nie zmywać wcale i używać jako serum na końce włosów. Będzie doskonałym serum upiększającym i nabłyszczającym włosy, dlatego można go aplikować nawet wielokrotnie w ciągu dnia na suche końce, lub fundować włosom nieco głębszą regenerację i aplikować olejek Nanoil na wilgotne włosy, przed suszeniem suszarką.
  • Działanie na włosy. Różnicę widać od razu. Nanoil natychmiast upiększa włosy, a przy regularnym używaniu zapewnia im nie tylko piękny wygląd, ale również zdrowie i regenerację od cebulek aż po same końce.
  • Wydajność. To cecha, którą doceni każda kobieta. Nikt nie lubi, kiedy dobry kosmetyk szybko się kończy. Pod tym względem olejek do włosów Nanoil nie zawodzi i pozwoli cieszyć się nim kilka miesięcy.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.