Który tusz do rzęs będzie dobrą inwestycją? Przekonaj się sama!

Nie da się ukryć, że każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych rzęsach. Jednocześnie nieustanne wizyty w salonie kosmetycznym, a także ciągłe wydatki na przedłużanie rzęs, stanowiły skuteczną demotywację. Wobec tego panie skupiły się na poszukiwaniach idealnego tuszu do rzęs, a ten ranking, powinien im to ułatwić!

najlepsze tusze do rzęs

Przedłużanie rzęs, czy odpowiednia maskara – co wybrać?

Przedłużanie rzęs dla wielu kobiet wydaje się być szybkim rozwiązaniem, dającym natychmiastowe efekty w zakresie stylizacji rzęs. Jednocześnie panie muszą uwzględnić to, że ta sposobność jest:

  • kosztowna – należy policzyć nie tylko pierwszą aplikację, ale także późniejsze uzupełnianie rzęs;
  • czasochłonna – średnio 2-3 godziny trzeba poświęcić na jedną aplikację;
  • niekorzystna dla rzęs – trwałe przedłużanie niekorzystnie wpływa na strukturę włosków.

Okazuje się, że korzystanie z tuszu do rzęs może być znacznie korzystniejsze. Jeśli tylko kosmetyk zostanie odpowiednio dobrany, wówczas każda z kobiet może liczyć na:

  • efekt sztucznych rzęs bez wychodzenia z domu;
  • delikatną pielęgnację włosków – jeśli kosmetyk będzie dysponował odpowiednim składem;
  • wykonanie makijażu rzęs jedynie w kilka minut.

Nie ma więc chyba wątpliwości odnośnie tego, że to właśnie tusz do rzęs okazuje się o wiele lepszym rozwiązaniem. Niemniej jednak pojawia się konieczność znalezienia odpowiedniego produktu.

Tusze do rzęs, które warto kupić i sprawdzić!

Oczywistym jest fakt, że każda kobieta musi dopasować tusz do rzęs idealnie do swoich potrzeb i rodzaju włosków. Jednak istnieje kilka produktów, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowniczek. Czas poznać je bliżej!

1. Tusz do rzęs Nanolash

tusz do rzęs nanolash

Jednym z pierwszych produktów do malowania włosków, na które warto zwrócić uwagę jest tusz do rzęs Nanolash.

Jest to tusz o wyjątkowo bezpiecznym składzie, który bazuje na szeregu olejków i wyciągów roślinnych. Dzięki temu jest on w stanie zadbać o włoski nawet podczas makijażu.

Tusz do rzęs Nanolash jest dostępny do kupienia w dwóch wersjach. Panie mogą wybrać:

To z kolei umożliwia dobranie produktu idealnie do swoich potrzeb. Jeśli zaś chodzi o kwestię szczoteczki, to w obu produktach jest ona świetnie wyprofilowana i wykonana z wysokiej jakości silikonu. Zaprojektowana jest w taki sposób, by perfekcyjnie rozdzielała włoski i nie pozostawiała na nich grudek.

W przypadku tuszu do rzęs Nanolash nie ma też większych zastrzeżeń co do trwałości produktu. Nie kruszy się on i nie osypuje w ciągu dnia.

2. Lashcode Mascara

lashcode mascara

Następnym produktem do malowania rzęs, w który faktycznie warto zainwestować jest Lashcode Mascara. To tusz o działaniu wydłużająco-pogrubiającym o unikalnej konsystencji, która sprawia, że produkt szybko wysycha. Nałożenie kolejnej warstwy nie powinno więc być problemem.

Lashcode Mascara posiada świetnie wyprofilowaną, silikonową szczoteczkę. Dzięki temu aplikacja tuszu staje się prawdziwą przyjemnością. Jeśli zaś chodzi o trwałość, to panie z pewnością nie muszą obawiać się „efektu pandy”. Tusz pozostaje na miejscu aż do wieczornego demakijażu.

3. Guerlain Cils D’Enfer

Guerlain Cils D’Enfer to tusz do rzęs, który ma przede wszystkim znacznie wydłużyć naturalne włoski. Panie, które już z tego produktu korzystały, zaznaczają, że jest to możliwe dopiero po nałożeniu dwóch warstw tuszu. Jednak ma on dość wodnistą konsystencję i dość długo wysycha, co jest problematyczne.

Tusz osypuje się i kruszy już na kilka godzin po nałożeniu – szczególnie w przypadku większej ilości warstw. Jednak ma on dość dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Nie sprawia ona większych problemów podczas malowania rzęs.

4. L’Oreal Panoramic Curl Mascara

Kolejnym produktem jest L’Oreal Panoramic Curl Mascara. To tusz do rzęs, który bez problemu można znaleźć w drogerii. Panie doceniają sobie głównie szczoteczkę, która faktycznie jest dość dobrze wyprofilowana. Powinna ona chwycić nawet krótkie włoski w kąciku oka.

Jednocześnie L’Oreal Panoramic Curl Mascara to produkt, co do którego są także poważne zastrzeżenia. Okazuje się, że pozostawia on na rzęsach grudki, szczególnie przy nałożeniu większej ilości warstw. Co więcej, ma on tendencję do osypywania się i kruszenia po kilku godzinach od aplikacji.

Jak interpretować ranking najlepszych tuszy do rzęs?

Nie da się ukryć, że wybór odpowiedniego tuszu do rzęs pozostaje dla kobiet ogromnym wyzwaniem. Jednocześnie panie muszą pamiętać o tym, że maskara musi idealnie dopasować się do ich własnych potrzeb i preferencji.

Tusz do rzęs Nanolash okazuje się, pod wieloma względami, bezkonkurencyjny. Panie powinny więc zwrócić na niego nieco większą uwagę i przetestować go samodzielnie. Być może to właśnie ta maskara okaże się idealna i całkowicie odmieni podejście do codziennego makijażu rzęs?