Ranking top 7 sztucznych rzęs w kępkach do aplikacji w domu!

Pogoń za idealnie wyglądającym, naturalnym wachlarzem rzęs wydaje się nie mieć końca. Panie próbują różnych specyfików, by osiągnąć efekt, o jakim zawsze marzyły. Jednak naturalne włoski mają to do siebie, że po 3 miesiącach ustępują miejsca nowym. Sposób na zagęszczenie rzęs jest więc jeden, a są nim kępki do samodzielnej aplikacji w domu!

Ranking produktów do zagęszczenia rzęs DIY – z nimi osiągniesz zamierzony cel!

Rynek kosmetyczny stale się rozwija. Nic więc dziwnego, że panie z dużym zainteresowaniem i uwagą śledzą wszystkie nowinki. Ich uwadze z pewnością nie umknęło pojawienie się kępek do samodzielnej aplikacji w domu. Samodzielne przedłużanie rzęs? Dzięki sztucznym rzęsom w kępkach jest to nie tylko możliwe, ale i proste!

Produkt ten jest rozpatrywany w kategorii prawdziwej rewolucji w zakresie stylizacji rzęs. Można dzięki niemu osiągnąć spektakularne efekty, na które trzeba poświęcić jedynie kilka minut.

Kolejne marki kosmetyczne zaczęły wypuszczać na rynek swoje produkty. Prześcigały się one w pomysłach na to, jak przyciągnąć uwagę kobiet. Działania marketingowe zakrojone były na szeroką skalę. Z tego też powodu panie coraz częściej zastanawiają się, które kępki faktycznie zasługują na znacznie większą uwagę.

Właśnie dlatego powstał obiektywny ranking produktów różnych marek. Wszystkie z nich są przeznaczone do samodzielnej aplikacji rzęs w domu. Wszystkie z nich mają także gwarantować szybkość, prostotę oraz trwałość.

Mimo tego udało się dostrzec pewne różnice pomiędzy konkretnymi zestawami do przedłużania rzęs w domu. To właśnie detale mają wpływ na to, czy wykonanie aplikacji rzeczywiście będzie proste i przyjemne, czy może jednak sprawi paniom nieco więcej problemów.

Kępki rzęs do samodzielnej aplikacji – które produkty wyróżniają się na tle innych?

Wybór kępek rzęs do samodzielnej aplikacji może być dla większości kobiet dość problematyczny. W drogeriach i sklepach internetowych panie będą mogły znaleźć wiele produktów od różnych marek. Wszystkie z nich mogą prezentować się w kuszący sposób.

Warto mieć na uwadze, że jednak obietnice wielu producentów często nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości. Właśnie dlatego panie powinny poznać kilka propozycji, które spełnią ich oczekiwania!

1. Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash

Ranking rozpoczyna się od najmocniejszego kandydata. Bez najmniejszych wątpliwości są to kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Marka ta wiedzie prym w zakresie różnorodnych produktów do pielęgnacji i stylizacji rzęs.

Nanolash wypuścił na rynek kępki do samodzielnej aplikacji – DIY Lash Extensions. Produkt od razu spotkał się z wyjątkowo pozytywnym przyjęciem wśród kobiet. Co więcej, panie chętnie dzieliły się w sieci pozytywnymi opiniami na jego temat.

Kępki DIY Eyelash Extensions występują w zestawie lub w pojedynczym opakowaniu. Składa się na nie aż 36 kępek. Średnio, jedna aplikacja wymaga użycia 4 z nich. W efekcie, panie przy pomocy kompletu będą mogły wykonać aż 4 aplikacje. O wiele więcej, jeśli ktoś zdecyduje się na ponowne wykorzystanie kępek – liczne opinie wskazują, że rzęsy w kępkach Nanolash w praktyce nadają się do wielokrotnego użytku.

Na większą uwagę zasługuje także ogromna różnorodność kępek. Panie znajdą w opakowaniu aż 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm. Mają także do wyboru aż 8 różnych modeli. Łatwo można się domyślić, że daje to nieograniczone możliwości stylizacji rzęs. Kępki DIY Lash Extensions sprawdzą się zarówno w przypadku aplikacji typu Russian Volume, ale także jako delikatne przedłużenie na co dzień.

Kępki DIY Eyelash Extensions zapakowane są w estetyczne pudełko, które jednocześnie zabezpiecza je przed uszkodzeniami podczas transportu  i umożliwia wygodne przechowywanie sztucznych rzęs.

Warto zaznaczyć, że w sprzedaży dostępny jest także cały zestaw do przedłużania rzęs w domu. Znajdują się w nim – oprócz kępek – także:

  • bonder Nanolash – służy on do przyklejenia kępek i zyskuje lepkość już w ciągu 30-60 sekund;
  • sealer Nanolash – pomoże on w usunięciu lepiej warstwy po bonderze;
  • pęseta do rzęs – wykonana jest ze stali nierdzewnej;
  • remover – pozwoli on na bezproblemowe usunięcie aplikacji.

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt premium. Są to miękkie i lekkie rzęsy, które perfekcyjnie komponują się z naturalnymi włoskami. Panie, które mają wrażliwe oczy, również mogą z nich skorzystać! Sztuczne rzęsy do domowej aplikacji od Nanolash nie powodują podrażnień czy reakcji alergicznych. Świetnie dopasują się one do oka i wydobędą moc całego spojrzenia. Aplikacja zajmuje 10 minut i utrzyma się ona do 5 dni bez względu na okoliczności.

Biorąc pod uwagę powyższe zalety, nie można się dziwić, że to właśnie kępki DIY Lash Extensions zasłużyły na pierwsze miejsce w rankingu!

2. Amor Lashes QuickLash Starter Kit

Amor Lashes to marka, która również obrała sobie za cel ułatwienie kobietom uzyskanie wachlarza rzęs. Jednocześnie kępki do samodzielnej aplikacji Amor Lashes nie zasługują na miano lidera.

Okazuje się, że aplikacja kępek może być nieco trudniejsza, niż w przypadku kępek Nanolash. Wynika to z konstrukcji bondera z niezbyt precyzyjnym aplikatorem. Powoduje to trudności w jego rozprowadzeniu. Jak wiadomo, nierównomiernie nałożony bonder sprawia, że doklejenie sztucznych rzęs staje się praktycznie niemożliwe.

Mimo tego mankamentu, Amor Lashes QuickLash Starter Kit to rzęsy, które mogą wzbudzić zainteresowanie. W opakowaniu panie znajdą kępki w typie C Curl w 3 rozmiarach do wyboru. Oprócz tego w zestawie znajdują się także niezbędne akcesoria.

Producent deklaruje, że aplikacja ma utrzymać się do 5 dni. Zaznacza on jednak, że w dużej mierze zależy to od poprawności jej wykonania. Z uwagi na to, że panie mogą doświadczyć w tym zakresie problemów, można założyć, że są one przeznaczone dla tych kobiet, które posiadają już jakieś doświadczenie.

3. Lilac St Intro Starter Kit

Kolejne miejsce w rankingu zajmują kępki Lilac St Intro Starter Kit. Jest to dość klasyczny, podstawowy zestaw dla początkujących. Umożliwia on wykonanie samodzielnej aplikacji rzęs w dość krótkim czasie.

Producent wskazuje na to, że doklejenie gotowych kępek powinno zająć około 15 minut. Niezbędne jest jednak odpowiednie przygotowanie rzęs. Najlepiej, jeśli panie podkręcą je przy pomocy zalotki, a następnie delikatnie pomalują tuszem. Niestety, w przeciwieństwie do kępek Nanolash, model od Lilac St cechuje się dość grubymi włoskami. Dają one efekt WOW, jednak ich wkomponowanie w naturalne rzęsy może być nieco trudniejsze.

Lilac St Intro Starter Kit to rzęsy w 5 rozmiarach – od 8 do 18 mm. Jednak nie wszystkie modele takimi rozmiarami dysponują. Niektóre typy skrętu oferują jedynie 2 długości jak np. 10 i 12 mm. To z kolei może nieco ograniczać możliwość dopasowania stylizacji do własnych potrzeb.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Lilac St są trwałe. Mają się one utrzymać około 4 dni. Panie jednak powinny poświęcić nieco więcej czasu na ich pielęgnację. Nie ma jednakże klarownej informacji, czy nadają się one do ponownego użycia – opinie recenzentek są w tej kwestii mocno podzielone.

4. Invisi-Lash Kit TATTI

Następne miejsce w rankingu zajmują rzęsy Invisi-Lash Kit od marki TATTI. Są to kępki do samodzielnej aplikacji w domu, które są lekkie i miękkie. Kępki są dostępne w trzech rozmiarach. Oprócz sztucznych rzęs w zestawie znajdują się także niezbędne akcesoria do wykonania aplikacji. Recenzentki jednak wskazują na to, że dołączony do zestawu aplikator nie jest najlepiej wyprofilowany. To z kolei może utrudnić cały proces samodzielnego doklejenia kępek.

Producent gwarantuje, że rzęsy przykleja się jedynie w 10 minut. Cała aplikacja ma się utrzymać kilka dni. W przypadku kępek DIY Lash Extensions panie mogą cieszyć się aż 5 dniami noszenia rzęs. Niestety, Invisi-Lash Kit od TATTI nie daje w tym zakresie jednoznacznej odpowiedzi.

Niektóre panie zaznaczają także, że zestaw przyjechał do nich w nie najlepszym stanie. Niestety, Invisi-Lash Kit TATTI nie może pochwalić się jakościowym opakowaniem, jak np. w przypadku rzęs od Nanolash. Niska jakość opakowania powoduje też, że późniejsze przechowywanie kępek po otwarciu jest zdecydowanie utrudnione.

5. Lashify Starter Kit

Kolejne miejsce to rzęsy od Lashify Starter Kit. Są to kępki do samodzielnej aplikacji, które wyróżniają się miękkością i lekkością. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, panie mają do wyboru kilka modeli oraz kilka rozmiarów.

Lashify Starter Kit występują w zestawie wraz z pozostałymi akcesoriami do wykonania samodzielnego przedłużenia rzęs. Producent wskazuje, że aplikację można wykonać w 10 minut. Panie jednak nie potwierdzają tego w swoich opiniach. Wskazują one na to, że pierwsza próba doklejenia kępek nie była dla nich najłatwiejsza. Warto podkreślić, że takie opinie nie pojawiały się w odniesieniu do kępek od Nanolash. Ma to ogromne znaczenie w praktyce, ponieważ zestaw od Lashify jest najdroższym produktem na rynku w swojej kategorii, a w opakowaniu znajduje się zaledwie 10 kępek. Oznacza to, że jeśli pierwsza aplikacja się nie powiedzie, to trzeba będzie zamówić kolejne opakowanie uzupełniające, by spróbować ponownie. Nie należy ono do tanich i również zawiera tylko 10 kępek.

Wiele do życzenia pozostawia także sama trwałość. Producent określa ją na „kilka dni”. Nie jest więc jednoznacznie powiedziane, czy utrzymają się one 2, 3, a może 5 dni. Panie muszą dołożyć także wszelkich starań, by nie narazić kępek na uszkodzenia mechaniczne. Kilkudniowa trwałość w cenie trwałego przedłużania rzęs w salonie jest tutaj mało korzystną perspektywą.

6. KISS Falscara Starter Kit

KiSS Falscara Starter Kit to rzęsy nieco inne od wszystkich. Są one cienkie i delikatne jak piórko. To z kolei sprawia, że choć prezentują się naturalnie, to jednak mogą być one dość podatne na wszelkie uszkodzenia. Panie powinny się z nimi obchodzić bardzo delikatnie.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od marki KISS można przykleić jedynie w 10 minut. Panie wydają się potwierdzać tę kwestię. Jednak pojawiają się pewne zastrzeżenia co do deklarowanej trwałości. Producent twierdzi, że KISS Falscara Starter Kit mogą utrzymać się do 5 dni. W opiniach jednak panie jasno wskazują, że u niektórych z nich po 2 dniach aplikacja zaczęła tracić swoją estetykę.

Kępki do domowej aplikacji oferują różne rozmiary i modele do wyboru. Rzęsy od KISS pozwolą więc na wykonanie dowolnej aplikacji. Panie mogą wykorzystać je do stworzenia Russian Volume, ale także delikatnego przedłużenia na co dzień. W przeciwieństwie jednak do kępek Nanolash, trwałość tego produktu jest dość wątpliwa.

Dodać należy, że rzęsy w kępkach tego producenta należy po założeniu pokrywać co wieczór sprzedawanym oddzielnie overnighterem, by przedłużyć ich trwałość. Jego formuła powoduje z kolei, że po ściągnięciu kępki nie nadają się do ponownego użycia.

7. Glamnetic Lash Extension Kit

Glamnetic Lash Extension Kit to kępki do samodzielnej aplikacji, które występują w kilku rozmiarach i modelach do wyboru.

Rzęsy te oferują aplikację w 15 minut. Jest to nieco dłuższy czas niż np. w przypadku kępek DIY Lash Extensions od Nanolash. Co więcej, niektóre panie zgłaszały problemy z wyprofilowaniem aplikatora dołączonego do zestawu. Jego końcówka wydaje się nie być przystosowana do chwytania cienkich i delikatnych rzęs.

Mimo wszystko Glamnetic Lash Extensions Kit to rzęsy warte uwagi. Można dzięki nim wykreować dowolną stylizację. Są one dość cienkie, więc być może panie będą musiały zużyć nieco więcej kępek na jedną aplikację.

Producent niestety nie wskazuje jasno, ile mogą się one utrzymać na oku. Jest jedynie podkreślone, że kępki Glamnetic Lash Extensions Kit można nosić przez kilka dni. W przypadku Nanolash było to 5 dni, a nawet więcej. Tutaj jednak panie muszą zdać się na eksperymentowanie. Z pewnością, jest to jeden z większych mankamentów.

Zagęszczenie rzęs DIY – czego dowiedzieliśmy się z rankingu?

Powyższy ranking to zestawienie 7 produktów, które mają umożliwić zagęszczenie rzęs DIY. Są to wygodne w aplikacji kępki, które różnią się między sobą drobnymi szczegółami.

Liderem pozostają kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash. Są to rzęsy, które znacznie wyróżniają się na tle konkurencji. Dają one pełną dowolność wykonanej stylizacji.

Panie, dokonując ostatecznego wyboru, powinny kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami i preferencjami. W ten sposób będą one mogły wykonać taką aplikację, na której im najbardziej zależy.