Jakie są skuteczne metody na wydłużanie rzęs?

Kobiety często stają przed trudnym wyborem między perfekcyjnym makijażem a inną czynnością, na którą nie ma dodatkowego czasu. Dylematy tego rodzaju są typowe i kłopotliwe. Jak wybrnąć z sytuacji, w której musimy dzielić czas na tuszowanie rzęs i (dla przykładu) śniadanie? Nasza propozycja to wydłużanie rzęs.

Mascara Applying. Makeup Closeup. Eyes Make-upGodzina szósta rano. Szykujesz się do pracy. Musiałaś wstać dwie godziny wcześniej, bo chcesz przed wyjściem wykąpać się, umyć, zjeść śniadanie i oczywiście umalować. Makijaż to najbardziej czasochłonna rzecz z tego zestawienia. Na samo tuszowanie rzęs kobiety poświęcają dziennie średnio 15-30 minut. Przypomnij sobie teraz, ile razy nie zjadłaś nic przed pracą, bo nie starczyło Ci czasu. Autobus nie zaczeka na przystanku, a Ty nie możesz pozwolić sobie na spóźnienie. Pomyśl teraz, co dobrego do jedzenia mogłabyś przygotować w ciągu pół godziny, które poświęciłaś na makijaż oczu!

To tylko przykładowa sytuacja, ale na pewno także Tobie zdarzyło się w życiu wiele podobnych. Zdajesz sobie świetnie sprawę z tego, że tuszowanie jest bardzo czasochłonne. Jednocześnie wiesz już, że możesz zaoszczędzić czas, wybierając wydłużanie rzęs. Tylko… jaką metodę wybrać? Bez dwóch zdań najbardziej skuteczne jest stosowanie serum do rzęs i brwi Nanolash.

Powiedz nam, jakich rzęs potrzebujesz, a my powiemy, co masz zrobić!
Dowiesz się również, czemu odżywka jest lepsza niż wydłużanie rzęs!

CEL: Jednorazowo i sztucznie przedłużone rzęsy np. na specjalną okazję.

Dzień przed spontaniczną imprezą dostajesz na nią zaproszenie. Wybierasz najlepszy strój, dopasowujesz do niego buty i fryzurę. Potem przychodzi moment, w którym trzeba zdecydować się na makijaż. Nie ma znaczenia czy będzie bardzo prosty, czy mocny i wyrazisty. Żaden nie będzie wyglądał dobrze, jeśli nie będzie podkreślony odpowiednimi rzęsami. Nie byłoby problemu, gdybyś używała serum do rzęs i brwi Nanolash. Oczy zawsze wyglądałyby pięknie i wyraziście. W tym przypadku jest za późno na wydłużanie rzęs, a tym bardziej na stosowanie odżywek. Poza tym ograniczony budżet nie pozwala na szaleństwa. Co robić?

Dobre wyjście z tej sytuacji to jednorazowe sztuczne rzęsy. Można je kupić niedrogo. Nie jest to jednak rozwiązanie idealne. Na pewno nie da długotrwałego efektu. Może za to spowodować uczulenie lub podrażnienie okolic oczu. Syntetyczne rzęsy i kleje bardzo często wywołują nieprzyjemne skutki uboczne. Samodzielne nakładanie rzęs może spowodować też uszkodzenia mechaniczne skóry w okolicach powiek, a także samych rzęs (np. w trakcie zdejmowania). Półtrwałe wydłużanie rzęs wiąże się z podobnym ryzykiem, mimo że wykonuje się je u kosmetyczki. Sztuczne jednorazówki to opcja dobra tylko w sytuacji awaryjnej.

CEL: Półtrwałe przedłużanie rzęs dla tymczasowej poprawy ich naturalnego wyglądu.

Zaczynają się wakacje i przypominasz sobie, że dobrze byłoby wyglądać perfekcyjnie w każdych warunkach. Zimą nie przejmujesz się tym aż tak bardzo. Wtedy wystarcza dobra maskara, a przedłużanie rzęs nie jest koniecznością. Latem zależy nam jednak na tym, żeby nie tracić czasu na zbędne tuszowanie i wyglądać świetnie nawet po wyjściu ze słonej, morskiej wody. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku również jest odżywka do rzęs i brwi Nanolash – najtańszy i najtrwalszy sposób na wydłużenie naturalnych rzęs. Budzisz się jednak trochę za późno. Co teraz?

Jedyne rozwiązanie w tej sytuacji to wydłużanie rzęs. Koszty takiego rozwiązania są bardzo wysokie, ale efekty utrzymują się znacznie dłużej niż przy zwykłych sztucznych rzęsach. Nie są jednak na stałe, a rezultat zależy od tego, czy będziemy regularnie chodzić na zabiegi uzupełniania ubytków. To rozwiązanie dobre na wakacje, ale trzeba liczyć się też z ryzykiem uczulania. Syntetyczne rzęsy i kleje przyczepione na stałe do okolic oczu mogą podrażniać. Samo zakładanie i ściąganie rzęs również może prowadzić do uszkodzeń, jeśli zostanie wykonane nieprofesjonalnie.

CEL: Maksymalnie wzmocnione, wydłużone, pogrubione i zagęszczone naturalne rzęsy.

Budzisz się rano i decydujesz się zrobić wszystko, żeby mieć naturalnie długie i piękne rzęsy. Chcesz wyglądać nieskazitelnie każdego dnia. Najlepiej, gdybyś mogła zrezygnować z tuszowania rzęs na zawsze. Wydaje się niemożliwe, a jednak da się to zrobić! Każda sytuacja jest dobra, żeby skorzystać z dobroci odżywek do rzęs. Sprawdzi się, jeśli chcesz wyglądać świetnie na co dzień. Będzie bardzo dobrym zamiennikiem dla tuszów do rzęs, wodoodpornych maskar, sztucznych rzęs lub przedłużania. Jeśli wydłużanie rzęs to tylko z takim produktem.

Dlaczego najlepsze rozwiązanie to odżywka do rzęs i brwi Nanolash?

Nanolash najlepsze rozwiązanie dla rzesPo pierwsze to produkt naturalny i skuteczny. Testy konsumenckie i badania kliniczne wykazały, że jest to metoda o wiele przyjaźniejsza dla okolic oczu niż sztuczne rzęsy. To zasługa formuły opracowanej na bazie składników pochodzenia roślinnego. Swoją funkcję spełnia tutaj szereg innowacyjnych substancji. Żaden klej do rzęs nie jest tak delikatny dla wrażliwej skóry okolic oczu, jak odżywka do rzęs i brwi Nanolash.

Po drugie stosowanie serum do rzęs daje najtrwalsze efekty. Jedynym warunkiem jest systematyczność, bo tylko regularnie nakładana odżywka do rzęs i brwi Nanolash przynosi efekty. Mowa tutaj o znacznym wydłużeniu rzęs, powiększeniu ich objętości przez pogrubienie, podkręceniu, a nawet przyciemnieniu. Przez pierwsze 2-4 miesiące intensywnej kuracji rzęsy nabierają wyrazistości. Wystarczy poświęcić kilka minut dziennie (po uzyskaniu zadowalających efektów tylko co kilka dni), żeby cieszyć się pięknymi rzęsami już na zawsze.

Po trzecie wyjątkowo niska cena produktu. Odżywka do rzęs Nanolash kosztuje tylko tyle, co średniej jakości maskara. To przekłada się na nieodczuwalny koszt dzienny, oczywiście przy założeniu, że kuracja potrwa przewidywane pół roku. Wydłużanie rzęs, a właściwie jeden zabieg doczepiania, kosztuje więcej i przynosi poprawę średnio na kilka tygodni. Im bardziej pracochłonna metoda przedłużania i lepszej jakości materiały, tym większe koszty. Nie licząc ceny za wypełnianie ubytków. Inwestycja w serum do rzęs i brwi Nanolash opłaca się dużo bardziej.

Po czwarte cała kuracja Nanolash jest mniej czasochłonna, mimo że na jej efekty trzeba poczekać. Odżywka do rzęs i brwi Nanolash to zdecydowanie opcja dla cierpliwych. O ile wydłużenie rzęs daje natychmiastowe efekty, o tyle na efekty stosowania serum Nanolash trzeba poczekać nawet kilka tygodni. To niewielka wada, jeśli zastanowimy się nad trwałością rezultatów i czasem, jaki trzeba poświęcić na aplikację. W przypadku odżywki do rzęs to tylko 1-2 minuty dziennie.

Jeśli planujesz wydłużanie rzęs, zerknij po więcej informacji na temat alternatywnych rozwiązań na stronę producenta odżywki Nanolash.

13 Komentarze “Jakie są skuteczne metody na wydłużanie rzęs?”

 1. Hana

  dla mnie efekt po przedłużaniu jest super ale ja się chyba na to nie zdecyduję

  Odpowiedz
 2. Weronika17

  mnie po kuracji tą odżywką pytali czy mam sztuczne rzęsy 😛

  Odpowiedz
 3. agaWa

  Ja byłam bardzo niezadowolona z przedłużania i też raczej już tego nie powtórzę. Nie używałam nigdy takich odżywek, muszę w końcu wypróbować 🙂

  Odpowiedz
 4. Milena96

  dla mnie przedłużanie to najgorsze rozwiązanie; efekt utrzymuje się przez krótki czas, trzeba często uzupełniać, a jest to kosztowne i na dodatek niszczą się od tego naturalne rzęsy

  Odpowiedz
 5. Kaśka O.

  Miałam kilka bardzo różnych odżywek i ta się najlepiej sprawdziła u mnie. Rzeczywiście skład musi być tak dobry, jak piszą, bo tylko po tej odżywce nie szczypała mnie skóra na powiekach.

  Odpowiedz
 6. Madzia

  U mnie konkretny efekt było widać po 5 tygodniach 🙂 naprawdę super produkt 🙂

  Odpowiedz
 7. Ewelina

  wg mnie za mało się mówi o tym jak przedłużanie niszczy rzęsy. przedłużałam rzęsy przez 2 lata i nigdy żadna kosmetyczka nie powiedziała, że aż tak może to osłabić i zniszczyć rzęsy. po zdjęciu sztucznych moje prawdziwe były bardzo połamane i wypadały.

  Odpowiedz
 8. iga_26

  w odżywkach najgorsze jest że trzeba ich używać systematycznie :/

  Odpowiedz
 9. Bunia

  Cena wcale nie jest taka niska. Są tańsze odżywki

  Odpowiedz
  • Marcelina

   z tańszych miałam l4l i nie byłam z niej zadowolona

   Odpowiedz
   • little_sheep

    u mnie po long 4 lashes też nie było rewelacji, za to ta się świetnie u mnie sprawdza i jest wydajna ( mam pierwsze opakowanie piąty miesiąc i używam jak napisano w ulotce )

    Odpowiedz
 10. Moni

  zastanawiam się właśnie nad zakupieniem tej odżywki, bo już słyszałam o niej dobre opinie.

  Odpowiedz
 11. kaja makeup

  U mnie przez pierwsze 3 tygodnie nic się nie działo po tej odżywce, a potem nagle spektakularny efekt 🙂 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *