Te 5 prostych fryzur, zrobisz w jedną chwilę

Wiemy, jak często o poranku brak jest czasu aby ułożyć ładną fryzurę. Nie musisz jednak skazywać swoich włosów na to, by smętnie plątały się wokół twarzy.  Daruj sobie też ciągłe chodzenie kucyku. Poznaj 5 doskonałych fryzur, które zrobisz w jedną chwilę i dzięki temu odmienisz swój wizerunek.  Możesz się tak uczesać do szkoły do  pracy,  na randkę, a nawet na wieczorowe wyjście. Sprawdź sama !

1. Kok w nieładzie, ale pełen romantyzmu

Ta fryzura właściwie czesze się sama. Ty tylko zbierasz włosy do góry i mocujesz je na czubku głowy spinką lub ewentualnie wsuwkami. Robi się ją bardzo szybko!

Zepnij włosy w kucyka, podtapiruj lekko kitkę. Możesz nałożyć na nią piankę, aby włosy lepiej się trzymały. Teraz po prostu skręć kucyka dwa razy, a całe włosy uplasuj na czubku głowy tworząc, romantyczny nieład. Czy wiesz, że taki kok dodaje fryzurze objętości? Jeśli masz cienkie lub wiecznie oklapnięte włosy, taka fryzura jest dla Ciebie idealna! Włosy umocuj za pomocą dużej spinki, grzebyczków lub wsuwek tak, by całość była stabilna i pasma włosów nie opadały na ramiona. Utrwal lakierem.

2. Antyczny kucyk

Mówiliśmy, że darujemy ci nudnego kucyka… ale ten jest inny i naprawdę cię zaskoczy. Ta fryzura, to nasza słabość. Uczeszesz ją szybciej, niż zdążysz wypowiedzieć słowa: koński ogon. Po prostu zrób kucyk i zsuń lekko gumkę o kilka centymetrów. Nad gumką rozdziel włosy tak, by powstał otwór – przez niego przepleć teraz włosy  z kucyka. Wygląda to tak, jakby chciała przerzucić kucyk na drugą stronę. Gumkę z powrotem podsuń do góry. Zobaczysz, że nad nią utworzyły się dwa efektowne ślimaczki. Prawda, że inaczej?

3. Rozpuszczone i z warkoczem

Nie chcesz, aby pasma w rozpuszczonych włosach przeszkadzały i ciągle przyklejały się do buzi? Też tego nie lubimy! Dlatego wypróbuj nasz sposób na ujarzmienie niesfornych kosmyków: zaczesz część włosów ze skroni i znad czoła do góry. Zbierz je razem. Zaczesz do tyłu i spleć je w warkocz, który luźno opadnie na resztę włosów. Fryzura gotowa!

4. Piękne, romantyczne fale 

Ta fryzura wymaga przygotowania jej wcześniej wieczorem. Oczywiście wcale nie trwa długo: po prostu przed samym pójściem spać nałóż na włosy piankę, a następnie oddzielaj po kolei pasma na całej głowie. Możesz ich stworzyć kilka, lub tylko jedno, na czubku głowy. Im więcej ślimaczków, tym wyraźniejsze fale. Zepnij je gumeczkami by nie rozpuściły się podczas snu. Teraz idź spać, a rano zdejmij gumki, rozpuść ślimaczki i przeczesz włosy palcami. Efekt? Piękne, romantyczne fale całej głowie!

5. Jeszcze kucyk, czy już warkocz?

Do tej fryzury potrzeba ci kilka cienkich gumek. Zepnij włosy na czubku głowy – tu możesz użyć innej, efektownej gumki.  Następnie te zwyczajne gumeczki nakładaj jedna pod drugą na cały kucyk w odstępach co kilka centymetrów. Przerwy między gumkami możesz trochę rozciągnąć i podtapirować, by zyskać objętość w tych partiach. Powstanie kucyk, który trochę przypomina warkocz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *