Rewolucyjna odżywka do rzęs Nanolash.

Każda kobieta marzy o długich rzęsach. Aby takie mieć, nie trzeba spędzać długich godzin w salonie kosmetycznym na zabiegach przedłużania lub zagęszczania rzęs. Co zatem zrobić? Jest jedna metoda, która zapewni długie, gęste i zdrowe rzęsy. Zastosować można odżywki do rzęs. A jedną z nich jest Nanolash.

Dlaczego warto dbać o rzęsy?

Mimo swego niepozornego wyglądu i funkcji ozdobnej, rzęsy odgrywają bardzo ważną rolę dla organizmu człowieka. Ochraniają nasze oczy przed przedostawaniem się kurzu, pyłu, wody i małych owadów. Gdy jakiś obiekt zbliża się w kierunku oka, rzęsy „reagują” natychmiast i powodują zamknięcie powiek. Gdyby nie one, nasze oczy mogłyby być podrażnione lub zaczerwienione.

Nanolash – dla kogo, działanie, efekty, kuracja, skład.

Odżywka do rzęs Nanolash w głównej mierze dedykowana jest kobietom. Mogą z niej jednak korzystać i mężczyźni. Płeć nie wpływa w znaczący sposób na wygląd, funkcje, kształt i pozostałe właściwości rzęs. Decydują o tym inne czynniki. Dlatego odżywka do rzęs w podobny sposób będzie oddziaływać na rzęsy u panów i pań. Nanolash dedykowany jest także tym osobom, które posiadają rzęsy krótkie, jasne, słabe i rzadkie.

_IMG8030

Przeciwwskazaniami do stosowania odżywki są: ciąża, karmienie piersią, niepełnoletność; osoby po zakończonej chemioterapii lub cierpiące na poważne choroby skórne przed podjęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem.

Cechą wyróżniającą odżywkę do rzęs Nanolash jest jej wszechstronne działanie. Po pierwsze, produkt wydłuża, zagęszcza i przyciemnia rzęsy. Umacnia korzenie rzęs w mieszkach włosowych, powodując wzrost nowych włosków. Po drugie, wzmacnia, zapobiega wypadaniu, regeneruje i odżywia. Po trzecie, chroni delikatną skórę powiek i oczy przed podrażnieniami, alergiami lub innymi niepożądanymi reakcjami.

Jakie są efekty kuracji odżywką do rzęs Nanolash? Rzęsy w krótkim czasie stają się mocniejsze, grubsze i ciemniejsze. W czasie trwania kuracji stopniowo wydłużają się i zagęszczają. Dzięki Nanolash rzęsy są zdrowsze, bardziej odżywione i nawilżone.

Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Nanolash widać po dwóch lub trzech tygodniach. Na końcowe rezultaty poczekać trzeba nieco dłużej – do dwóch lub trzech miesięcy. Jedna buteleczka o pojemności 3 ml starcza na około pół roku. W zależności od podatności na działanie kosmetyków, okres kuracji może wydłużać się lub skracać.

Odżywka do rzęs Nanolash zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Taki skład jest optymalny dla osiągnięcia pożądanych rezultatów. Roślinne substancje poprawiają kondycję rzęs i dogłębnie pielęgnują skórę wokół oczu. Sprawiają, że rzęsy rosną na długość i grubość, są lśniące i bardziej odżywione. Naturalne składniki dostarczają rzęsom substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.

Jak wygląda aplikacja odżywki do rzęs Nanolash?

Aplikacja odżywki do rzęs Nanolash przypomina posługiwanie się eyelinerem. Najpierw należy zrobić bardzo dokładny demakijaż – tylko przez czystą skórę odżywka będzie mogła szybko wchłonąć się i zadbać o rzęsy. Aplikatorem (cienkim i spiczasto zakończonym pędzelkiem) jednym ruchem ręki rysuje się cienką kreską u nasady rzęs na górnej i dolnej powiece. Cały zabieg należy powtarzać każdego wieczoru do momentu osiągnięcia odpowiednich efektów. Potem odżywkę nakłada się co dwa lub trzy dni. Jeżeli odżywka przedostała się do oczu, należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody. W wypadku wystąpienia podrażnień, trzeba przerwać kurację lub skonsultować się z lekarzem (jeśli podrażnienia nadal nie ustąpiły).

Nanolash – opakowanie, konsystencja, przechowywanie.

Odżywka do rzęs Nanolash zamknięta została w czarnym, kartonowym pudełku ozdobionym srebrnym napisem. W środku znajduje się przegródka na ulotkę i buteleczkę z kosmetykiem. W ulotce zawarto wszystkie niezbędne informacje na temat produktu. Są to między innymi: skład, sposób aplikacji, efekty, działanie. Buteleczka utrzymana jest w podobnej kolorystyce co opakowanie. Pędzelek aplikatora ma jaskrawy pomarańczowy kolor.

Konsystencja odżywki do rzęs Nanolash jest płynna. Mimo to po nałożeniu na górne i dolne powieki kosmetyk nie spływa do oczu. Odżywka szybko się wchłania, nie pozostawia jakichkolwiek plam i śladów na skórze, nie brudzi ubrań. Nanolash jest bezbarwna.

Odżywkę do rzęs Nanolash należy przechowywać w oryginalnym i szczelnie zamkniętym opakowaniu. Buteleczkę z produktem zawsze trzeba dobrze zakręcić, by wyeliminować ryzyko wylania się kosmetyku. Odżywkę przechowuje się w temperaturze pokojowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.