Rewelacyjne rzęsy w kępkach DIY Eyelash Extensions od Nanolash

Każda kobieta z entuzjazmem podchodzi do nowinek kosmetycznych. Panie wierzą, że za pomocą odpowiednich kosmetyków są w stanie odmienić swój wizerunek. Okazuje się, że jedną z takich nowości są właśnie kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Co warto o nich wiedzieć i jakie stylizacje można z nimi wykonać?

Kępki DIY Lash Extensions – czym one dokładnie są?

Kępki DIY Lash Extensions to absolutna nowość na rynku kosmetycznym. Są to rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji w domu. Panie z pewnością mogą być tym zaskoczone, jednak gotowe kępki rzęs z pewnością zasługują na większą uwagę.

Lekkie kępki do domowej aplikacji mogą całkowicie odmienić poranną rutynę większości kobiet. Wystarczy jedynie 10 minut, by umieścić je na linii rzęs, a co więcej, nie jest potrzebne żadne doświadczenie.

Producent zadbał o to, by aplikacja kępek DIY Eyelash Extensions była maksymalnie prosta i wygodna. Wystarczy jedynie nanieść bonder na całość rzęs, a następnie odczekać, by nabrał on lepkości. Następnie wystarczy zaaplikować wybraną kępkę, od spodu, około 1 mm od linii wodnej, docisnąć łączenie kępek i rzęs pęsetą i usunąć lepką warstwę np. sealerem Nanolash.

W prosty sposób i w krótkim czasie panie mogą wykonać szybkie przedłużanie rzęs w domu. Co więcej, sama aplikacja ma trzymać się przez co najmniej 5 dni. Można więc śmiało powiedzieć, że kępki DIY Lash Extensions to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet.

przedłużanie rzęs zestaw startowy

Kępki DIY Lash Extensions – jakie stylizacje rzęs można wykonać?

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt, który daje nieograniczone możliwości w zakresie stylizacji rzęs. W jednym opakowaniu znajduje się aż 36 kępek. Średnio na jedną aplikację zużywa się 4-5 z nich. W efekcie komplet wystarczy na wykonanie nawet 4 stylizacji.

Ważniejsze jest jednak to, że panie mają aż 8 modeli kępek do wyboru, a w opakowaniu znajdą aż 3 rozmiary rzęs: 10, 12 i 14 mm.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nanolash (@nanolash.official)

Producent przygotował także cały zestaw do przedłużania rzęs w domu. Zawiera on w sobie dodatkowo:

  • bonder Nanolash o pojemności 5 ml;
  • remover Nanolash o pojemności 5 ml;
  • sealer Nanolash – również o pojemności 5 ml;
  • pęsetę do rzęs/aplikator wykonany ze stali nierdzewnej

Zarówno gotowe kępki rzęs, jak i pozostałe akcesoria wystarczą na długi czas.

Kępki DIY Lash Extensions i rzęsy typu Russian Volume

Za pomocą kępek do samodzielnej aplikacji od Nanolash, panie mogą wykonać stylizacje typu Russian Volume. W tym celu wystarczy skorzystać z kępek w rozmiarze 12 i 14 mm. Najkrótsze rzęsy powinny znaleźć się w kącikach oczu, zaś najdłuższe na środku i końcu powieki. Takiemu spojrzeniu z pewnością nikt się nie oprze!

Rzęsy bondingowe DIY Eyelash Extensions i delikatne przedłużenie rzęs

Panie mogą wykorzystać kępki Nanolash do wykonania subtelnej aplikacji na co dzień. W tym celu wystarczy skorzystać z kępek w rozmiarze 10 mm, ewentualnie także 12 mm. Taka stylizacja rzęs perfekcyjnie sprawdzi się na co dzień, do pracy czy szkoły, a także na spontaniczne wyjścia.

przedłużanie rzęs zestaw startowy

Kępki do samodzielnej aplikacji do Nanolash – podsumowanie

Kępki DIY Lash Extensions do samodzielnej aplikacji to produkt, który powinien wzbudzić zainteresowanie wśród kobiet. Są to pierwsze gotowe kępki, które oferują wyjątkowo prostą aplikację w jedynie 10 minut. Co więcej, własnoręcznie wykonana stylizacja utrzyma się nawet do 5 dni.

Panie przy pomocy rzęs do samodzielnej aplikacji mogą wykonać zarówno rzęsy objętościowe w typie Russian Volume, ale także i delikatną stylizację na co dzień.

Kępki są miękkie, estetyczne i świetnie komponują się z naturalnymi włoskami. Ich noszenie będzie prawdziwą przyjemnością.