Zestaw Nanolash Lift Kit – uniesione, wydłużone i pogrubione rzęsy bez wychodzenia z domu!

Marzenie o grubych i długich rzęsach często pozostaje niedoścignione. Wiele kobiet nie chce tracić czasu na żmudny makijaż oka, który mimo wysiłków dalej nie jest satysfakcjonujący. Właśnie dlatego warto zwrócić większą uwagę na zestaw Nanolash Lift Kit. Pozwoli on odmienić spojrzenie, bez wychodzenia z domu.

nanolash lash lift kit

Czym jest zestaw Nanolash Lift Kit?

Przedłużanie rzęs w trwały sposób nie jest dla każdej z kobiet. Często po długoletnich stylizacjach włoski stają się jeszcze słabsze i krótsze. Podobnie wygląda codzienne tuszowanie rzęs, które przy uwzględnieniu korzystania z zalotki, zajmie jeszcze więcej czasu. Innowacyjnym rozwiązaniem staje się zestaw do liftingu i laminacji rzęs w domu – Nanolash Lift Kit.

Co to za produkt? Najprościej można powiedzieć, że jest to zestaw jakości premium stworzony dla profesjonalnych stylistek i zwykłych kobiet. W opakowaniu można znaleźć:

  • preparaty do laminacji i liftingu: Lift – Step 1, Fix – Step 2, Keratin Booster – Step 3;
  • Lift Lash Glue – klej do silikonowych wałeczków o pojemności 5 mililitrów;
  • silikonowe wałeczki – w zestawie znajdują się 3 pary w rozmiarach od S do L;
  • pozostałe akcesoria do wykonania zabiegu.

Lifting rzęs w domu dzięki kompletowi od Nanolash jest wyjątkowo prosty i pozwoli na uzyskanie zadowalających efektów. Na potwierdzenie tych słów, można sprawdzić opinie w sieci, które zostały zamieszczone przez kobiety. Są one wyłącznie pozytywne.

liftin i laminacja rzęs

Jak korzystać z Nanolash Lift Kit?

Zestaw do liftingu i laminacji rzęs od Nanolash nie sprawi większych problemów podczas korzystania z niego. Poradzą sobie z nim nawet te dziewczyny, które wcześniej nie próbowały swoich sił w stylizacji i liftingu rzęs. Wystarczy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu rzęs do zabiegu. Muszą być one dokładnie oczyszczone i osuszone.

Następnie mocuje się wybrany rozmiar wałeczków za pomocą kleju dołączonego do opakowania i rozpoczyna się aplikacje preparatów. Są one oznaczone numerami i taką kolejność należy zachować. Warto pamiętać o tym, że:

  • każdy preparat nakłada się około 1 milimetr od linii powieki, przeczesując rzęsy aplikatorem ku górze;
  • każdy preparat powinien być trzymany przez około 7-10 minut na rzęsach;
  • przed aplikacją kolejnego produktu należy usunąć poprzedni.

Na samym końcu wystarczy delikatnie usunąć wałeczki i można cieszyć się spektakularnym efektem. Zgodnie z obietnicą producenta, powinien się on utrzymać przez 8 tygodni. Wiele jednak zależy od wyjściowego stanu rzęs. Mimo to efekt jest widoczny już od wykonania pierwszej aplikacji.

NANOLASH LASH LIFT KIT

Kto może skorzystać z Nanolash Lift Kit?

Wydaje się, że laminacja rzęs jest przeznaczona jedynie dla profesjonalnych stylistek. Jednak marka Nanolash ponownie zaskoczyła kobiety! Zestaw do liftingu i laminacji rzęs jest przeznaczony dla każdego.

Panie o cienkich, niepodatnych na stylizację włoskach skorzystają na nim najbardziej. Podobnie w przypadku rzęs pozbawionych objętości i matowych. Preparaty do liftingu rzęs w zestawie Nanolash bazują na naturalnych składnikach, które dogłębnie regenerują włoski.

Połączenie pielęgnacji z laminacją od zawsze przynosiło i przynosić będzie najlepsze efekty. Jednym słowem, zestaw Nanolash Lift Kit jest kompletny. Przyczyni się on nie tylko do wydłużenia, pogrubienia i podkręcenia rzęs, ale także do ich regeneracji.

Laminowanie rzęs w domu z Nanolash – podsumowanie

Marzenie o pięknych rzęsach, które dumnie dekorują i podkreślają oczy, staje się realne. Zestaw do liftingu rzęs Nanolash Lift Kit jest rozwiązaniem dla każdej z kobiet. Wystarczy kilka kroków, by wykonać całkowicie bezinwazyjny zabieg na rzęsach, który w 100% odmieni spojrzenie.

Jest to rozwiązanie nie tylko szybsze, ale także ekonomiczne. W zestawie znajduje się 10 saszetek z preparatami, które pozwolą na wykonanie aż 10 laminacji. Warto samodzielnie się o tym przekonać i zawalczyć do długie i gęste rzęsy, bez sztucznego przedłużania.