ZAO essence of nature – organiczne kosmetyki z najwyższej półki

Pięknie wydane, kuszące i cieszące oko. Ale intrygujące opakowania kosmetyków (bambusowe drewno) to nie wszystko, czy zachwyca marka ZAO. Tak jak nie kupuje się książki po okładce, tak nie kupuje się kosmetyku ze względu na opakowanie, choć miło jest, gdy spełnia ono funkcję nie tylko praktyczną, ale również estetyczną (nie wspominając o tym, że ulega biodegradacji).

ZAO ma się czym pochwalić – od początku, czyli od pierwszego spojrzenia a produkt, aż do końca, czyli do aplikacji i efektów.

Cała seria kosmetyków jest zamknięta w drewnie, a w ofercie znajdziemy wszystko, co jest konieczne do wykonania makijażu. ZAO oferuje nam nie tylko pudry, cienie i podkłady, ale również korektor na zaczerwienienie, lakiery i odżywki do paznokci, a nawet piękne, bambusowe lusterko.

Kosmetyki są w 100% naturalne i ujmują swą jakością. W całej gamie produktów warto zwrócić uwagę przede wszystkim na płynny podkład do twarzy, który nie tylko koryguje niedoskonałości, ale również pielęgnuje cerę. Kolejnym genialnym produktem jest mineralny puder sypki, który zawiera wyciągi z bambusa i stanowi perfekcyjne wykończenie makijażu. Skóra staje się dzięki niemu gładka i miła w dotyku, składniki mineralne działają odżywczo, nie zapychając porów skóry.

Warto też stworzyć swoją paletkę cieni, które umieszczone zostaną w efektownej, magnetycznej kasetce z bambusa. Odcienie można dobrać spośród kilkunastu dostępnych w ofercie.

Warto wspomnieć również, że marka a w swojej ofercie nie tylko produkty sypkie, ale również akcesoria niezbędne do ich aplikacji (gwiazdą wśród pędzli jest m.in. kabuki, niezbędny do nakładania podkładów i pudrów mineralnych). Całości dopełnia organiczny tusz do rzęs, o właściwościach pogrubiających.

Produkty ZAO odbiegają cena od tych „zwyczajnych” spotykanych w sieciówkach i drogeriach, ale są niezwykle wydajne i funkcjonalne: to nie tylko kosmetyk koloryzujący, ale również intensywnie odżywiający i pielęgnujący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *