Koloryzacyjne paski Highlighting Foam Strips. Dlaczego warto je mieć?

paski do farbowania wlosow

Paski do koloryzacji Highlighting Foam Strips to najmodniejszy trend w salonach fryzjerskich. To produkt maltańskiej marki Trendmarkt, która wprowadza na rynek profesjonalne akcesoria najwyższej jakości. Colorcuts to połączenie ekologii i innowacji – piankowe paski to koloryzacja w duchu less waste, ponieważ w 80% powstają z recyklingu.

Wielokrotnego użytku paski do koloryzacji szybko stały się hitem i wielką oszczędnością, ponieważ są biodegradowalne, a po użyciu można wrzucić je uprać i stosować ponownie. Jeżeli zaopatrzysz się w Highlighting Foam Strips, szybko zyskasz uznanie klientek. Będą czuły się luksusowo, a Ty wejdziesz na wyższy level wielowarstwowej koloryzacji.

paski koloryzacja włosów

Colorcuts – precyzyjne farbowanie w Twoim salonie

To termiczne pianki, które są najlepszą alternatywą dla aluminiowych, rwących się pasków. Są precyzyjnie docięte i dbają o optymalną temperaturę włosa podczas zabiegu. Nie musisz martwić się o przegrzanie kosmyków, ponieważ na zewnątrz jest chłodny, co poprawia komfort stylizacji. Możesz uprać paski w pralce nawet do 3 razy, a jedno opakowanie wystarcza na nawet 800 użyć!

Colorcuts to innowacja, która pozwali Ci wyróżnić się wśród konkurencji. Stworzone w trosce o środowisko paski to oryginalny, wygodny element w każdym salonie. Różnokolorowe paski cieszą oko i poprawiają nastrój, a przede wszystkim – pomagają styliście w 100% zapanować nad zabiegiem.

Highlighting Foam Strips są elastyczne, szybko się dopasowują, co pozwala na dokładniejszą aplikację farby tuż przy skórze głowy. Nie mają na sobie kleju, jednak zyskują dużą przylepność tuż przy kontakcie z wilgotną farbą, co zapobiega przesuwaniu się na pasmach.

paski piankowe do koloryzacji włosów

Pełna kontrola nad koloryzacją

Czy to znaczy, że pasków mogą używać wyłącznie fryzjerzy w salonach? Oczywiście, że nie! Jeżeli jesteś wprawiona, możesz wykonać koloryzację w domu. Struktura pasków nie ulega zagnieceniom, wypakowane są w wygodne, poręczne pudełko, dzięki któremu jednym ruchem ręki wyjmiesz listek z opakowania.

Highlighting Foam Strips:

 • nie gną i nie rwą się,
 • są elastyczne i lekkie,
 • utrzymują optymalną temperaturę,
 • są wielobarwne i cieszą oko,
 • uzyskują przylepność po kontakcie z farbą,
 • są zapakowane w poręczne pudełko,
 • można uprać je nawet 3 razy,
 • wystarczają na około 800 użyć,
 • dają fryzjerowi maksymalną kontrolę,
 • nadają się do recyklingu,
 • sprawdzają się w koloryzacji bardzo długich pasm,
 • zestaw to 200 pasków o wymiarach 100×305 mm.

Gotowe, docięte, odpowiednio długie paski w poręcznym podajniku to coś, co usprawni Twoją pracę. Koloryzacja jest nawet o połowę krótsza, a Ty możesz przyjąć więcej klientek w ciągu dnia. Z Colorcuts dbasz o matkę naturę, ponieważ możesz je uprać i użyć ponownie. Nie zaśmiecasz środowiska i żyjesz w duchu zero waste. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długo, więc to ogromna oszczędność!

Zachwyć klientki swoimi fryzjerskimi zdolnościami lub wypróbuj swoje skille w zaciszu domowym. Z paskami Highlighting Foam Strips szybko staniesz się profesjonalistką, która dba o każdy detal. Wejdź na stronę www.colorcuts.mt i dowiedz się więcej.